Asteburuko kontzertuak (azaroak 16)

Badok

2018.11.19

RUPER ORDORIKA

  • ostiralean, Zumarragako Zelai-Arizti aretoan, 22:30ean

JON GURRUTXAGA ETA URBIL ARTOLA

  • ostiralean, Elgoibarko Sotoan, 23:00etan

NERABE

  • ostiralean, Urnietako Saroben, 22:00etan (+ Deus Ez)

LUMI

  • ostiralean, Gasteizko Gaztetxean, 21:00etan (+ Tara)

MADDI

  • ostiralean, Gasteizko Kitsch tabernan, 20:00etan (+ Marina Herlop). Bikote formatuan.
  • larunbatean, Ordiziko D’Elikatuz aretoan, 20:00etan (+ Marina Herlop). Talde osoa.
  • igandean, Gernikako Iparragirre aretoan, 12:00etan (+ Marina Herlop). Bikote formatuan.

MADELEINE

  • ostiralean, Zumaiako Torreberri gaztetxean, 22:15ean (+ Sofa)
  • larunbatean, Zestoako gaztetxean, 22:30ean (+ Tooth + Ro)

TOOTH

  • ostiralean, Iruñeko Infernu tabernan, 21:00etan
  • larunbatean, Zestoako gaztetxean, 22:30ean (+ Madeleine + Ro)

XIBEROOTS

  • ostiralean, Miarritzeko Lurrama azokan, 23:00etan

RODEO

  • ostiralean, Tolosako Bonberenean, 22:30ean (+ Eztanda)

MICE

  • ostiralean, Markina-Xemeingo Uhagon aretoan, 22:00etan
  • igandean, Bilboko Satelite T aretoan, 13:00etan

LURPEKARIAK

  • larunbatean, Ermuko Lobiano kultur etxean, 20:00etan

MANEZ ETA KOBREAK

  • larunbatean, Altsasuko Iortia aretoan, 20:00etan

TENPORA

  • larunbatean, Bergarako seminarioan, 19:00etan

KUARTZ

  • larunbatean, Mauleko Zinka ostatuan, 22:30ean (+ Saia Goait)

ARKADA SOCIAL

  • larunbatean, Lazkaoko plazan (+ The Potes). Gazte Eguna.

ALOS QUARTET

  • larunbatean, Markina-Xemeingo Uhagon aretoan, 18:00etan

LARREGI

  • larunbatean, Bilborock aretoan, 17:00etan (+ Haxotz + Aneguria + Zazkel + Ze Esatek!). Aurretik, Banden Lehiako finala jokatuko da.

2ZIO

  • larunbatean, Legorretako Herri Antzokian, 22:30ean (+ La Basu)

PATXUKO NICE

  • larunbatean, Bilboko Satelite T areroan, 20:00etan (+ Mundo Raro + Octavio Nievsky & Los Raros)

BUFFALO

  • igandean, Azpeitiko Sanagustin kulturgunean, 19:00etan

JABIER MUGURUZA

  • igandean, Ondarroako Beikozini aretoan, 19:30ean

EME

  • igandean, Usurbilgo Sutegi aretoan, 19:00etan

ERAUL

  • igandean, Larrabetzuko Hori Bai Gaztetxean, 18:00etan

ENERITZ FURYAK

  • igandean, Gasteizko Luis Aranburu musika eskolan, 19:30ean