Asteburuko kontzertuak (ekainak 15)

Badok

2018.06.18

JOSEBA B. LENOIR

  • ostiralean, Gasteizko gaztetxean, 21:00etan (+ El Desvan del Macho)

XABIER CREHUET

  • ostiralean, Ordiziako D’Elikatuz zentroan, 19:30ean

SAIOA

  • ostiralean, Baionako Elkar dendan, 18:30ean

DEUS EZ

  • ostiralean, Amurrioko plazan, 19:00etan (+ Meridian + Oslo Ovnis + Tristtan Mourguy eta Horeba)

EDOZEIN BI

  • ostiralean, Iruñeko Akelarre tabernan, 19:00etan (+ Afu)

LA BASU

  • ostiralean, Bilboko Irala auzoko jaidetan, 22:00etan
  • larunbatean, Azpeitiko plazan, 22:00etan (+ Egurra ta Kitto + Bad Sound System)

ZESURA EUSKAL RAP

  • ostiralean, Legorretako Herri Antzokian, 22:30ean (+ Agresion Verbal)

PATXUKO NICE

  • ostiralean, Sopelako Plaza Beltza kulturgunean, 21:00etan

BEÑAT IGERABIDE

  • ostiralean, Hernaniko Ereñotzu auzoko jaietan, 00:30ean

MURSEGO + AIDA TORRES + JAVI MANTEROLA

  • ostiralean, Donostiako Antigua auzoko frontoian, 22:00etan (+ Pelax + DZ + Ekiza + Olatz Salvador + Iñigo Ozaeta + Beñat Antxustegi + Xendarineko Ahizpak). Mikel Laboaren adaxka gazteak kontzertua. Sarrera guztiak saldu dira.

AMORANTE

  • ostiralean, Zumaiako San Telmo ermitan, 20:00etan

RAFA RUEDA

  • ostiralean, Debako Ondargain tabernan, 20:30ean

URGATZ

  • ostiralean, Bursturiko gaztetxean, 21:30ean

GLAUKOMA

  • ostiralean, Bilboko Otxarkoaga auzoan, 23:45ean (+ Radio Revolucion)
  • igandean, Argantzunen, Araba Euskaraz jaian

MENDEKU ITXUA

  • ostiralean, Oñatiko Antixena gaztetxean (+ Minerva + The Eleventh Plague). Hangover Metal Fest jaialdia.

ÜTHER

  • ostiralean, Getariako gaztetxean, 22:30ean (+ Yotsuya Kaidan)

ZIZEL

  • larunbatean, Azkoitiko Matadeixen, 22:30ean

NØGEN

  • larunbatean, Aretxabaletako Herriko Plazan, 22:00etan (+ Skakeitan)
  •  igandean, Tolosako plazan, 19:00etan

MR. PONGO BAND

  • larunbatean, Errenteriako Gaztaño auzoan, 22:00etatik aurrera (+ Korumbà + Stepi Selektah + Dantzal Sound eta Urbi Selektah)

BIRKIT

  • larunbatean, Andoaingo Nafarroa plazan, 18:00etan (+ Tulsa + Boss Hog + The Legendary Tigerman + The Kill Devil Hills + The Coal Porters)

LIHER

  • larunbatean, Iruñeko Azpilagaina auzoko jaietan (+ Superacid + Bide Makarra + Hexen + Pintxada Feminista + DJ Alvaro Rey)

AUDIENCE

  • larunbatean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean, 22:00etan

AZALERA

  • larunbatean, Bilboko 7Katu gaztetxean, 21:00etan (+ Eztanda + Marianito Raxoi)

LIBE

  •  igandean, Argantzunen, Araba Euskaraz jaian

ANJE DUHALDE

  • igandean, Azpeitiko Sanagustin kulturgunean, 19:00etan

MICE

  • larunbatean, Zestoako gaztetxean, 22:30ean (+ ON + DJ Turtukiña)
  • igandean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean, 18:30ean

MAKULU KEN

  • igandean, Aldatzeko Barnekoetxean, 19:00etan

PELAX

  • igandean, Elgoibarko Gaztetxean, 19:00etan