Asteburuko kontzertuak (ekainak 7)

Badok

2019.06.07

IBIL BEDI

  • ostiralean, Iruñeko Karrikirin, 20:00etan
  • larunbatean, Miarritzeko Mizanbu gaztetxean, 20:00etan (+ Fétiche + Fizt&Furiuz + Kévin Jäger)

BASAKI

  • ostiralean, Sopelako Plaza Beltza kulturgunean, 21:30ean (+ Elortegi Anayak)

GARI & MALDANBERA

  • ostiralean, Durangoko Plateruena kafe antzokian, 22:00etan (+ EraBatera)
  • larunbatean, Aretxabaletako Arlutzeko kantxan
  • igandean, Donostiako Ilunben, ExpolioGara jaialdian

EZPALAK

  • ostiralean, Azkoitiko Matadeixen, 22:30ean (+ Silence)
  • larunbatean, Lizarrako La Bota tabernan (+ Polybius)

IBAI MARIN

  • ostiralean, Usurbilgo Sutegi antzokian, 22:00etan (+ Etxe)

RODEO

  • ostiralean, Amurrioko Burubio elkartean, 21:00etan (+ Alerta + Striknina + Desore) eta Lasarte-Oriako gaztetxean
  • larunbatean, Ibarrako Gazte Festetan

KOKEIN

  • ostiralean, Otxandioko Mekoleta auzoko jaietan (+ Konpost)

STRIKNINA

  • ostiralean, Barakaldoko El Tubon, 20:00etan (+ Amplify)

BRIGADE LOCO

  • ostiralean, Bergarako Bideberri txosnetan, 23:00etan (+ Barne Guda + Crim)

ITZIARREN SEMEAK

  • ostiralean, Bilboko 7 Katu gaztetxean (+ Akatz + Sutan)
  • igandean, Donostian Ilunben, ExpolioGara jaialdian

EH SUKARRA

  • ostiralean, Soraluzeko Herriko tabernan, 20:30ean

GOVERNORS

  • ostiralean, Oñatin

2PRINCESESBARBUDES

  • ostiralean, Gasteizko Aihotz plazan, 19:30ean

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK

  • ostiralean, Larrabetzuk Hori Bai gaztetxean, 21:00etan
  • asteartean, Bergarako Bideberri txosnagunean, 19:30ean

GORPUZKINGZ

  • larunbatean, Bergarako Bideberri txosnetan, 23:00etan (+ Urgatz + Ttun Ttun Brigade + Egurra ta Kitto)

ABEREH

  • larunbatean, Elorrioko gaztetxean, 19:00etan (+ Sara Zozaya + Aiora eta Pitti). Ondoren, 22:00etan, Sermond's eta Radio Revolucion.
  • igandean, Gasteizko Gaztetxean, 18:30ean (+ Mikel Uraken + Birkit ). Bakarlari Bakartion Bira.

MODUS OPERANDI

  • larunbatean, Oletako jaietan (+ Nabil + Oxabi)

MADELEINE

  • larunbatean, Donostiako Dabadaba aretoan, 20:30ean (+ The Wizzards + Wood Strings)

PERLATA

  • larunbatean, Tafallako Pasadizo tabernan

EÑAUT ELORRIETA & KAASBESTRI STRING ENSEMBLE

  • larunbatean, Bilboko Euskal Museoan, 20:00etan

BEIETZ!

  • larunbatean, Etxarri-Aranazko plazan, 19:00etan

IZAKI GARDENAK

  • igandean, Bergarako Bideberri txosnagunean, 19:30ean