Asteburuko kontzertuak (maiatzak 17)

Badok

2019.05.20

PELAX

  • ostiralean, Abadiñoko probalekuan, 22:30ean (+ Izaki Gardenak)
  • larunbatean, Orozko Rock jaialdian, 17:20ean (+ Moonshakers 16:00etan + Fetitxe 18:40ean + Liher 20:00etan + Eskean Kristö 21:20ean + The Wizzards 23:00etan + Atom Rhumba 00:40ean + Moonshine Wagon 02:30ean)

OLOR

  • ostiralean, Eibarko Beleko tabernan, 23:00etan

DEUS EZ

  • ostiralean, Amurrioko Burubio elkartean, 22:30ean (+ Dientes de Luna + Samoah)

NATALI

  • ostiralean, Azkoitiko Zurt tabernan, 23:00etan

MUTED

  • ostiralean, Durangoko Plateruena kafe antzokian, 20:00etan (+ Atlantida + Mi Dulce Geisha + Kohatu + Niketz)

THE POTES

  • ostiralean, Ajangizen, 22:30ean (+ Anita Parker + Zirkinik Bez)

LENAO

  • ostiralean, Bergarako Bule tabernan, 23:00etan

RUPER ORDORIKA

  • ostiralean, Aguraingo Harresi aretoan, 21:00etan

RO

  • ostiralean, Bergarako Kartzela Zaharra gaztetxean, 22:30ean (+ Rodeo)

ENERITZ FURYAK

  • ostiralean, Itziarko Burugorri ostatuan, 23:00etan
  • igandean, Donostiako Marruma elkartean, 19:00etan

IZARO

  • ostiralean eta larunbatean, Ondarroako Portuko Ranpan, 20:00etan

ESKEAN KRISTÖ

  • ostiralean, Getxoko Andra Mari jaietan, 21:00etan (+ The Riff Truckers + Screamers & Sinners + Schizophrenic Spacers)
  • larunbatean, Orozko Rock jaialdian, 21:20ean (+ Moonshakers 16:00etan + Pelax 17:20ean + Fetitxe 18:40ean + Liher 20:00etan + The Wizzards 23:00etan + Atom Rhumba 00:40ean + Moonshine Wagon 02:30ean)

UNIDAD ALAVESA

  • ostiralean, Oñatiko Errekalde auzoko jaietan, 21:00etan (+ Capsula + John Dealer & The Coconuts + Bad Sound)
  • larunbatean, Iruñeko Geltokin, 20:30ean (+ Irunerria Jamaica Clash)

NØGEN

  • ostiralean, Derion, 23:30ean
  • larunbatean, Astigarragako Astarbe sagardotegian, 15:00etan
  • igandean, Lekeitioko Ibilaldia jaian, 17:00etan

URTZ

  •  larunbatean, Bilboko Zurbaranbarriko jaietan, 22:30ean (+ Hamlet)

ZE ESATEK!

  • larunbatean, Elizondoko Borobileko Ertzetik jaialdian, 20:30ean (+ Pleura 16:30ean + Enkore 17:30ean + Skabidean & The Black Birds 19:00etan + Hesian 22:00etan + Kaotiko 23:30ean + Xutik 01:00etan + Bad Sound 02:30ean + Trikidanz 04:00etan)

ESNE BELTZA

  • larunbatean, Abadiñoko San Trokaz jaietan, 21:30ean (+ Not Scientists + State Alerta)

DAMA

  • larunbatean, Irungo Lakaxita gaztetxean, 21:30ean (+ Kurkuma)

HUMUS

  • larunbatean, Noaingo Foru Plazako karpan (+ Jaramonik Ez). EusRock jaialdia.

MADDI

  • larunbatean, Tolosako Bonberenean, 22:30ean (+ Doble Capa)

ZAZKEL

  • larunbatean, Bilboko San Francisco auzoko Mariaren Bihotzan, 21:00etan

JON GURRUTXAGA & URBIL ARTOLA

  • igandean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean, 18:30ean

2PRINCESESBARBUDES

  • igandean, Zumaiako Aita Mari aretoan, 12:00etan