Asteburuko kontzertuak (maiatzak 18)

Badok

2018.05.18

PASSEPARTOUT

  • ostiralean, Azkoitiko Baztartxo antzokian, 22:30ean

DON INORREZ 

  • ostiralean, Eskoriatzako Zaldibar antzokian, 22:30ean

MUSHKUM

  • ostiralean, Bilboko Hika Ateneoan, 21:00etan

NOMADAK

  • ostiralean, Bergarako plazan, 22:30ean (+ Garilak 26)

MIKEL URAKEN

  • ostiralean, Sopelako Plaza Beltza kulturgunean, 20:30ean (+ Abereh)

LIBE

  • ostiralean, Gernikako Iparragirre aretoan, 21:00etan (+ Violets + Agoraphobia)

GATIBU

  • ostiralean, Tafallako Kube aretoan, 22:00etan(+ Malsujeto)
  • larunbatean, Bergarako San Martin Agirre plazan, 22:30ean

KASKEZUR

  • ostiralean, Lezoko Txerrimuño baserrian, 22:30ean (+ Los Nitxos)

MICE

  • ostiralean, Soraluzeko gaztetxean, 22:30ean (+ Oso Basati)
  • igandean, Errenteriako Niessen aretoan, 19:00etan (+ Apalatxe)

MARLIK

  • ostiralean, Beasaingo Bideluze plazan, 22:30ean (+ Itaca Band)

SKABIDEAN

  • ostiralean, Iruñeko Etxabakoitz auzoko herri parkean, 19:00etan (+ Maria Jose Llergo + Resonante Basuband). Ibaiertzean jaialdia.
  • igandean, Iruñeko Antoniutti parkean, 15:00etan (+ Afu + Trikiteens). Sortzen Jaia.

FERMIN MUGURUZA ETA THE SUICIDE OF WESTERN SUICIDE

  • ostiralean, Iruñeko Zentral aretoan, 21:00etan (+ 2zio)
  • larunbatean, Miarritzeko Atabal aretoan, 21:00etan (+ 2zio + Diabolo Kiwi)

MAIDER

  • larunbatean, Pasai Donibaneko Bizkaia plazan, 22:00etan. Itsas Festibala jaialdia.

TOOTH

  • larunbatean, Gernikako Trinkete Antitxokoan, 22:00etan (+ Postpose)

DEKOT

  • larunbatean, Oiartzungo Pagoa kafe antzokian, 22:30ean (+ Los Cosméticos + Nau)

LENAO

  • larunbatean, Tolosako Bonberenea gaztetxean, 22:30ean (+ Ànteros)

SEIURTE

  • larunbatean, Elorrioko Ateneoan, 22:30ean (+ Cecilia Payne)

SKASTI

  • larunbatean, Durangoko Plateruena kafe antzokian, 23:00etan (+ Cycle)

JOSEBA B. LENOIR

  • larunbatean, Abadiñoko Txanporta plazan, 22:30ean (+ The Wilsons + Sumision City Blues + Willis Drummond)

NIZURI TAZUNERI

  • larunbatean, Iruñeko Etxabakoitz auzoko herri parkean, 20:00etan (+ La Perla + Booty Riots). Ibaiertzean jaialdia.

ARRANO PERTXA ETA LENGU ILUNA

  • larunbatean, Bilboko Zorrotzako gaztetxean, 20:30ean (+ Gorpuzkingz)

ZIZTADA & RLANTZ

  • larunbatean, Laudioko Orbetko etxean, 22:00etan (+ El Impresentable + Fer MC + Soneraser + DJ Bro + Dr. Bravo)

MANEZ ETA KOBREAK

  • larunbatean eta igandean, Leioako Umore Azokan

OSO FAN

  • igandean, Pasai Donibaneko Santiago plazan, 17:00etan. Itsas Festibala jaialdia.

XUTIK

  • igandean, Sarako kiroldegian, 17:00etan (+ DJ Bull)

PELAX

  • igandean, Gasteizko Artium museoan, 20:00etan

AGUXTIN ALKHAT ETA JULIEN LABAT

  • igandean, Azkaingo Xoko Ona estatuan, 15:00etan

MORAU

  • igandean, Berako Kataku tabernan, 19:00etan

AMORANTE

  • igandean, Azkoitiko Matadeixen, 19:00etan

AUDIENCE

  • igandean, Bergarako Bideberri txosnagunean, 19:00etan