Asteburuko kontzertuak (martxoak 15)

Badok

2019.03.15

UNIDAD ALAVESA

  • ostiralean, Ondarroako gaztetxean, 22:30ean (+ Maddi)

MARMOKA

  • ostiralean, Berako Kataku tabernan, 23:00etan

ZIKLONE

  • ostiralean, Gasteizko Gaztetxean, 21:00etan. (+ Zoo). Muinoko Hotsak egitarauaren barruan.

TOC

  • ostiralean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean, 22:00etan (+ Nize)

TRIGGER

  • ostiralean, Bergarako gaztetxean, 22:30ean (+ Moonshine Wagon)
  • asteartean, Gasteizko Hala Bedi tabernan, 20:30ean

MUGALDEKOAK BAND

  • ostiralean, Elizondoko Kasinon, 23:00etan

AUDIENCE

  • ostiralean, Bilboko Arriaga antzokian, 19:30ean (+ Eñaut Elorrieta + Mikel Urdangarin + Ines Osinaga + Miren Narbaiza + Rafa Rueda + Dana + Joseba Irazoki & Beñat Axiari). Kalaportu: Joseba Sarrionandiaren lurralde poetikoa kantuz ikuskizunaren estreinaldia.

IZAKI GARDENAK

  • ostiralean, Igorreko Kiñu gaztetxean, 20:30ean (+ Duluth)
  • larunbatean, Donostiako Dabadaba aretoan, 21:00etan (+ Montauk)
  • igandean, Arrasateko Amaia antzokian, 19:30ean

XABI BANDINI

  • ostiralean, Legutioko kultur etxean, 20:30ean

GARI & MALDANBERA

  • ostiralean, Zumarragako Zelai Arizti aretoan, 22:30ean

BUFFALO

  • ostiralean, Orioko klultur etxean, 22:00etan

HEZURBELTZAK

  • ostiralean, Donostiako Loiola auzoko kultur etxean, 19:00etan

JON GURRUTXAGA & URBIL ARTOLA

  • ostiralean, Zumaiako Tximista tabernan, 20:00etan

KOBAN

  • ostiralean, Durangoko Plateruena kafe antzokian, 22:00etan ( + Swingrowers)

MOXAL

  • larunbatean, Gernikako Trinkete Antitxokoan, 23:00etan (+ Joseba Irazoki eta Lagunak). Lekuek jaialdia.

2ZIO

  • larunbatean, Hendaiako Kaxerna zaharrean, 18:00etan (+ Doctor Mephisto + Kopson + Dj Tirry & Terry). Gazte Eguna.

LA BASU

  • larunbatean, Donostiako Intxaurrondo kultur etxean, 22:00etan (+ La Furia + Anier + Audry Funk). Urban Femme jaialdia

NATALI

  • larunbatean, Iruñeko Garazi tabernan

ANARI

  • larunbatean, Elgoibarko Sutegixa gaztetxean, 23:00etan

SUAIA ETA AMA REBEL

  • larunbatean, Iruñeko Akelarre elkartean, 18:00etan (+ Amets & Mountain Sound + Eira + Aiala & Glamity Sound + Iruñerria Jamaica Clash)

IBON RG

  • larunbatean, Errenteriako Mikelazulo elkartean, 18:00etan (+ Wilkinson/Ima Paralux)

HUTS

  • larunbatean, Bakioko Bakeako Karpan, 20:00etan (+ Wicked Wizzard + Lee Perk)

EKIZA

  • igandean, Iruñeko Karrikiri elkartean, 12:00etan

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK

  • astelehenean, Urretxu-Zumarragako gaztetxean, 22:00etan (+ Pelax)