Asteburuko kontzertuak (urtarrilak 24-26)

Badok

2020.01.28

XABI BANDINI

  • Ostiralean, Amurrioko Burubio elkartean, 22:30ean (+ Izaki Gardenak)

MIKEL MARKEZ

  • Ostiralean, Donostiako Lugaritz kultur etxean, 20:00etan

MARMOKA

  • Ostiralean, Azpeitiko Sanagustun kulturgunean, 19:00etan (+ Ibil Bedi). ArkupeHotsak egitarauaren barruan.

EZTANDA

  • Ostiralean, Iruñeko Akelarre elkartean , 19:30ean (+ Kamikazes + Attürri + Ekaitz Bortitza)

KASKEZUR

  • Ostiralean, Tolosako Bonberenean, 22:30ean (+ Sorotan Babies)
  • Larunbatean, Gernika-Lumoko Trinkete Antitxokoan, 21:30ean (+ Rukula)

SHARON STONER

  • Ostiralean, Iruñeko Infernu tabernan, 21:00etan

RODEO

  • Ostiralean, Azpeitiko gaztetxean, 22:00etan (+ Ezpalak + Polybius)
  • Larunbatean, Azkoitiko Elkargunean, 22:30ean (+ Egurra ta Kitto)

KURKUMA

  • Ostiralean, Hazparneko Ttattola gaztetxean, 20:00etan (+ The Lookers + Torheit + DJ Molton)

SERGE

  • Ostiralean, Eskoriatzako Inkernu tabernan, 22:30ean
  • Larunbatean, Otxandioko Koska tabernan, 21:30ean
  • Igandean, Ugaoko Jane Jauregian, 18:30ean

ANARI

  • Ostiralean, Soraluzeko gaztetxean, 20:00etan . Bakarka

MOCKER’S

  • Ostiralean, Bermeoko Beleza Malandran, 21:00etan (+ Etxekalte)

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK

  • Ostiralean, Baionako Le Magneto aretoan, 21:30ean (+ Ekiza)

AZKEN SUSTRAIAK

  • Ostiralean, Barakaldoko San Biko jaietan (+ Desorden + Los del Humo)

ARROTZAK

  • Ostiralean, Gernika-Lumoko Iparragire elkartean, 21:30ean (+ Tano + Worth It + Tropical Ice Land)

SAIA GOAIT

  • Ostiralean, Lizarrako Katxetasen
  • Larunbatean, Munitibarko jaietan (+ Arkada Social + Kinki Boys)

ENKORE

  • Larunbatean, Bilboko Bilborock aretoan, 20:30ean (+ Aneguria + Aiama). Azken kontzertua.

KOHATU

  • Larunbatean, Zaldibarko gaztetxean, 22:30ean (+ BPP)

SUA

  • Larunbatean, Iruñeko Zentral aretoan, 21:00etan (+ Zea Mays)

MANEZ ETA KOBREAK

  • Larunbatean, Hazparneko Mendeala gelan, 20:00etan. Seaskako Integrazio Batzordearen 20. Urtemuga ospatzeko jaia

HIRI GALDUAK

  • Larunbatean, Gasteizko Vinylora disko dendan, 13:00etan

ODOLKIAK ORDAINETAN

  • Larunbatean, Tafallako Kube aretoan, 22:00etan (+ Azken Sustraiak + John Dealer and the Coconuts + Thursday’s Pussy Dogs)

XABI SAN SEBASTIAN

  • Larunbatean, Legorretako Herri Antzokian, 23:00etan (+ Joseba Irazoki eta Lagunak)

RAUST!

  • Larunbatean, Igorreko Kiñu gaztetxean, 22:00etan (+ Pelax + Temati)

LAMIAK

  • Larunbatean, Donostiako Brew Gross tabernan

HORZDUN

  • Larunbatean Irungo Lakaxita gaztetxean, 20:00etan (+ Vivord + Crossed)

BIRKIT

  • Igandean, Oñatiko Itturri tabernan, 19:30ean

FRIKUN

  • Igandean, Hazparneko Ttattola gaztetxean, 12:00etan (+ Zortzi)