Ahotsenea (larunbata, 7)

Badok

2019.12.08
Badakit - Habi(Habi)
play_button
add_button
Azeri - Habi(Habi)
play_button
add_button
Non zaude? - Arima(Paule Bilbao)
play_button
add_button
Mugak - Arima(Paule Bilbao)
play_button
add_button
Badator - Dupla(Dupla, Xsakara)
play_button
add_button
Ilun eta eder - Abereh(Abereh)
play_button
add_button
Munduaren laiotz honetan - Abereh(Abereh)
play_button
add_button
Bidaiari - Keu Agirretxea(Hitzak: Aiert Goenaga-Musika: Keu Agirretxea)
play_button
add_button
Berdinduak - Keu Agirretxea(HItzak: Txili Lauzirika-Musika: Keu Agirretxea)
play_button
add_button
Porturik gabeko marinelak (Lekitto Crew) - Nabil
play_button
add_button
Elurra eta itsasoa - Nabil
play_button
add_button
Galtzaileok - Iker Lauroba(Hitzak eta musika: Iker Lauroba)
play_button
add_button
Txoriak biluzik - Iker Lauroba(Hitzak: Alaia Martin-Musika: Iker Lauroba)
play_button
add_button
Habiak ezpainetan - Serge(Hitzak: Gari Berasaluze-Musika: Serge)
play_button
add_button
Ekaitzaren erdian - Serge(Hitzak: Gari Berasaluze-Musika: Serge)
play_button
add_button
2 minutu - Skakeitan(Hitzak: Pello Armendariz-Musika: Skakeitan)
play_button
add_button
Zurekin azkena - Skakeitan(Hitzak: Pello Armendariz-Musika: Skakeitan)
play_button
add_button
Saia goait - Saia Goait(Saia Goait)
play_button
add_button
Abiadan - Saia Goait(Saia Goait)
play_button
add_button
Pagotxa - Hibai(Hitzak eta musika: Hibai Etxebarria)
play_button
add_button
Esan nahi ez zenidan hura - Hibai
play_button
add_button
Izarkia - Physis versus Nomos(Hitzak eta musika: Beñat Antxustegi)
play_button
add_button
Isiltasunaren oihua - Physis versus Nomos(Hitzak eta musika: Beñat Antxustegi)
play_button
add_button
Tenk! - Ro(Ro)
play_button
add_button
Aikor - Ro(Ro)
play_button
add_button
Urak hona ekarri nau - Leok'k(Eñaut Gaztañaga)
play_button
add_button
Urolako tren zaharrean - Leok'k(Hitzak: Luis Llavori-Musika: Leok\'k)
play_button
add_button

11:00-11:40 — HABI: ‘Loratu’ aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)

11:40-12:20 — ARIMA: ‘Metamorphosis’ aurkezten (Bonberenea Ekintzak erakusmahaian salgai, Goienkale 52)

12:20-13:00 — DUPLA: ‘Folklore’ aurkezten (Bidean Produkzioak erakusmahaian salgai, Artekale 52)

13:00-13:40 — ABEREH: 'Laino eta belatz artean' aurkezten (Bonberenea Ekintzak erakusmahaian salgai, Goienkale 52)

13:40-14:20 — KEU AGIRRETXEA: ‘Ura eta bakea’ aurkezten (Airaka erakusmahaian salgai, Artekale 62)

14:20-15:00 — NABIL: ‘Eter’ aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)

15:00-15:40 — IKER LAUROBA: ‘Negua’ aurkezten (Izaro erakusmahaian salgai, Artekale 47)

15:40-16:20 — SERGE: ‘Enarak itzuli dira’aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)

16:20-17:00 — SKAKEITAN: ‘Nola galdu denbora’ aurkezten (Mauka Musikagintza erakusmahaian salgai, Artekale 63)

17:00-17:40 — SAIA GOAIT: ‘Saia Goait’ aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)

17:40-18:20 — HIBAI: ‘TripTics III-IV’ aurkezten (Erraia-Forbidden Colours erakusmahaian salgai, Goienkale 51)

18:20-19:00 — PHYSIS VERSUS NOMOS: ‘Arraro nioenean’ aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)

19:00-19:40 — RO: ‘Tenk!’ eta ‘Ekhitzaltze’ aurkezten

19:40-20:00 — LEOK’K: ‘Alferrik baita’ aurkezten (Musika Zuzenean erakusmahaian salgai, Goienkale 65)