Asteburuko kontzertuak (urriak 29-azaroak 1)

Badok

2021.11.02

OSTIRALA, URRIAK 29

  • JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK: Azkoitiko Matadeixen, 20:00etan.
  • HABIA: Donostiako Aiete kultur etxean, 19:00etan.
  • RODEO eta BIZARRO: Bergarako Gaztetxean, 22:00etan
  • MIRANDE (Elena Setien, Grande Days, Xabier Erkizia): Bilboko Euskararen Etxean, 19:30ean.
  • MAIALEN ERROTABEHERE: Irurako Kulturunean, 20:00etan.
  • BREA eta HYBRIDMOON: Villabonako Berdura plazan, 19:00etan.
  • IKER LAUROBA ETA BESTE URTAROAK: Itziarko (Deba) Burugorri aretoan, 19:30ean.
  • NAT & WATS: Orexako Ganbaran, 22:00etan.
  • GONTZAL MENDIBIL: Balmasedako Klaret antzokian, 20:00etan.
  • ARIMA eta ABEREH : Oñatiko Antixena gaztetxean, 22:00etan.
  • JON BASAGUREN: Arrasateko Kulturaten, 19:30ean.
  • UGER eta TIPARRAKERS: Portugaleteko Sastraka gaztetxean, 20:30ean.
  • KINADA, LIBERTAD CONDICIONAL eta DJ KRAKEN: Legorretako plazan, 23:30ean.

LARUNBATA, URRIAK 30

  • PETTI ETA ETXEKO UZTA eta ENERITZ FURYAK: Irungo Amaia kultur zentroa, 19:30ean.
  • JON BASAGUREN: Ondarroako Apallu tabernan, 23:00etan.
  • ANARI (bakarka): Ugaoko Jane jauregiko ganbaran, 19:00etan.
  • MODUS OPERANDI: Altzürüküko plazan, 20:00etan.
  • TATXERS eta PINPILIN PUSSIES: Gernika-Lumoko Iparragirre Rock aretoan, 20:00etan.
  • NIKETZ, DEIMOCRAZY eta EMPIRE OF DISEASE: Bilboko Santana 27 aretoan, 20:00etan.
  • IZARO: Durangoko Landako gunean, 22:00etan.
  • IBIL BEDI: Lesakako Harriondo kultur etxean, 20:00etan.
  • IHESKIDE, LEHERKAITZ, ERRIETAN eta STEPI SELEKTAH: Azpeitiko Frontoi Txikin, 18:30ean.
  • EKIÑE: Arrasateko gaztetxean, 19:00etan.
  • NIZE eta GINGER: Zarauzko Putzuzulo gaztetxean, 22:00etan.
  • HABIA: Lizarrako Los Llanos kulturgunean, 20:00etan.
  • ADDAR, ITXARO, AKERJENBE SOUND SYSTEMA eta UKI SELEKTAH: Bilboko Etxarri gaztetxean (Errekalde auzoan), 21:00etan.
  • BI ZALDI: Donostiako Zulo Zahar elkartean, 18:30ean.
  • AFRIKA BIBANG: Bilboko Bilborock aretoan, 20:00etan.
  • BASATI, BLODYBROTHERHOOD eta MELIORA: Villabonako Berdura plazan, 18:00etan.

IGANDEA, URRIAK 31

  • PETTI (bakarka): Ondarroako Apallu tabernan, 23:00etan.
  • ANDONI OLLOKIEGI, LUKIEK, BURUTIK eta LAKET: Azpeitiko Frontoi Txikin, 18:30ean.
  • ALOS QUARTET: Elizondoko Arizkunenean kultur etxean, 19:00etan.
  • BORDAN BIZIO, KOHATU eta ONLYFLY: Legorretako plazan, 23:30ean.
  • JOSEBA B. LENOIR GANG: Elgorriagako ostatu ondoko plazan, 12:30ean.

ASTELEHENA, AZAROAK 1

  • AUDIENCE eta JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK: Ondarroako Beikozini aretoan, 19:00etan.
  • METRALLETA, ÜTHER eta RECLUSION: Zarauzko Putzuzulo gaztetxean, 16:30ean.
  • JULIETTE & PAULINE: Berastegiko eskolako gimnasioan, 19:00etan.

Kontzertuen agenda osoa ikusteko → https://www.badok.eus/kontzertuak