Asteburuko kontzertuak (urtarrilak 31-otsailak 2)

Badok

2020.01.31

ANTTON LARRANDABURU & BITXILOREAK

  • Ostiralean, Hondarribiako Psilocybenea aretoan, 22:00etan (+ Xabi Bandini)

LETAGIN

  • Ostiralean, Oñatiko Antixena gaztetxean, 22:00etan (+ Rodeo)

LISABÖ

  • Ostiralean, Gasteizko gaztetxean, 21:00etan (+ Lepora)
  • Larunbatean, Azkoitiko Matadeixen, 22:30ean (+ Ro)

LEIHOTIKAN

  • Ostiralean, Bilboko Zazpi Katu gaztetxean, 21:00etan (+ Orbelak + Uki Selektah)

WILLIS DRUMMOND

  • Ostiralean, Miarritzeko Atabal aretoan, 21:00etan (+ Pelax)

VERDE PRATO

  • Ostiralean, Donostiako Dabadaba aretoan, 20:00etan (+ Carla dal Forno)

FLY SHIT

  • Ostiralean, Bergarako gaztetxean, 22:00etan (+ Managaitz)

GATZ

  • Ostiralean, Iruñeko Aitzinan tabernan, 21:00etan (+ Txakurrak)

HEZURBELTZAK

  • Ostiralean, Hernaniko Biteri kultur etxean, 20:00etan

BILAU

  • Ostiralean, Elgoibarko Kultur Etxeko Sotoan, 23:00etan

ENERITZ FURYAK

  • Ostiralean, Aretxabaletako udaletxe zaharrean, 22:00etan
  • Igandean, Irungo Lakaxita gaztetxean, 18:00etan (+ Mikel Uraken + Birkit + Abereh)

SUTAN

  • Ostiralean, Igorreko Axula herriko tabernan, 22:00etan
  • Larunbatean, Bilboko Zorrotzako gaztetxean, 21:00etan

ARIMA

  • Ostiralean, Donostiako Covent Garden aretoan, 20:00etan (+ The Levitants)
  • Larunbatean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean (+ Uger)

UGER

  • Ostiralean, Sopelako Plaza Beltza kulturgunean, 21:00etan (+ Chavalan)
  • Larunbatean, Larrabetzuko Hori Bai gaztetxean (+ Arima)

EÑAUT ELORRIETA

  • Ostiralean, Santurtziko Serantes kultur aretoan, 20:30ean

MUSKULO

  • Larunbatean, Errenteriako Niessen aretoan, 22:00etan (+ Kaskezur)

NUMEN

  • Ostiralean, Portugaleteko Groove aretoan, 21:00etan (+ Helde + Nakkiga)
  • Larunbatean, Arrasateko gaztetxean, 21:00etan (+ Helde + Nakkiga)

PHYSIS VERSUS NOMOS

  • Larunbatean, Baionako Epaiska tabernan, 12:00etan

LUMI

  • Larunbatean, Dionostaiko Añorga auzoko Jolas Etxean, 22:30ean

IKER MARTINEZ ETA ZALDI HERRENAK

  • Larunbatean, Arrasateko Irati tabernan, 13:00etan

KURKUMA

  • Larunbatean, Getariako gaztetxean, 22:30ean (+ Zakill + Al Azetxo + Ozpinduk)

LUKIEK

  • Larunbatean, Debako Maxi Bar tabernan, 00:00etan

MIKEL MARKEZ

  • Larunbatean, Bilboko Euskal Museoan, 19:00etan